Edward Jarota – Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Łomży przechodzi na emeryturę

27 kwietnia 2018 roku jest ostatnim dniem pracy zawodowej Pana Edwarda Jaroty - wieloletniego Dyrektora PCPR w Łomży. Po czterdziestu dwóch latach pracy, w tym trzydziestu pięciu w instytucjach pomocy społecznej przechodzi na zasłużoną emeryturę.

 

Edward Jarota jest Dyrektorem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Łomży od początku jego istnienia, tj. od 1998 roku, kiedy to uczestniczył w jego tworzeniu.

W imieniu wszystkich pracowników PCPR pragniemy serdecznie podziękować Panu Edwardowi za wieloletnią i owocną współpracę, okazywaną życzliwość, a także zaangażowanie i profesjonalizm w kierowaniu pomocą społeczną w naszym regionie.

Jednocześnie życzymy realizacji marzeń w otwierającym się właśnie nowym rozdziale życia. Aby ten czas okazał się idealnym momentem na zwolnienie tempa życia, odpoczynek i relaks. Życzymy także aby Pan Dyrektor w pełnym zdrowiu mógł korzystać z piękna świata i w tych wolnych chwilach podróżował, zwiedzał i miał czas na to, na co brakowało go podczas pracy zawodowej.

Pracownicy PCPR w Łomży


2018-04-27 09:14 Opublikował: Admin

Projekt graficzny i realizacja Speed S.C.