Podsumowanie realizacji projektu systemowego EFS "Razem ku samodzielności..." w 2013 roku

foto
Okres trwania projektu: 1 styczeń 2013 r. – 31 grudzień 2013 r. Priorytet VII: Promocja integracji społecznej. Działanie 7.1: Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji. Poddziałanie 7.1.2: Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez powiatowe centra pomocy rodzinie.
więcej

Nowy numer Biuletynu Informacyjnego "Razem ku samodzielności"

foto
Mamy przyjemność poinformować, że ukazał się nowy numer Biuletynu Informacyjnego "Razem ku samodzielności". Wersja elektroniczna biuletynu w postaci pliku PDF jest od dzisiaj dostępna do pobrania z naszej strony pod poniższym linkiem. Zapraszamy do lektury.
więcej

Informacja o realizacji projektu „Razem ku samodzielności” przez PCPR Łomża – stan na 31.08.2013

foto
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Łomży od 1 stycznia 2013 r. realizuje VI edycję projektu systemowego „Razem ku samodzielności – Integracja społeczna i zawodowa osób zagrożonych wykluczeniem społecznym”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
więcej

Zaproszenie do udziału w projekcie systemowym "Razem ku samodzielności…" w 2013 r.

foto
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Łomży informuje o trwającej rekrutacji do projektu systemowego współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanego w 2013 roku, o nazwie: „Razem ku samodzielności – Integracja społeczna i zawodowa osób zagrożonych wykluczeniem społecznym”.
więcej

« · 1 · »

Projekt graficzny i realizacja Speed S.C.