Podsumowanie realizacji projektu systemowego EFS "Razem ku samodzielności..." w 2008 roku

foto
Okres trwania projektu: 1 lipiec 2008 - 31 grudzień 2008. Priorytet VII: Promocja integracji społecznej. Działanie 7.1: Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji. Poddziałanie 7.1.2: Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez powiatowe centra pomocy rodzinie.
więcej

Konferencja poświęcona aktywizacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych

W dniu 9 grudnia br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łomży odbyła się konferencja poświęcona aktywizacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych w powiecie łomżyńskim w ramach projektu ”Razem ku samodzielności – Integracja społeczna i zawodowa osób zagrożonych wykluczeniem społecznym” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki zorganizowana przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Łomży.
więcej

ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W ŁOMŻY serdecznie zaprasza na konferencję poświęconą aktywizacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych w powiecie łomżyńskim w ramach projektu ”Razem ku samodzielności – Integracja społeczna i zawodowa osób zagrożonych wykluczeniem społecznym” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. konferencja odbędzie się w dniu 09.12.2008 roku o godzinie 10.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łomży ul. Szosa Zambrowska 1/27
więcej

"Już wiem jak znaleźć pracę"

W sobotę 11 października 2008 roku odbyło się szkolenie pt.” Już wiem jak znaleźć pracę” zorganizowane przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Łomży w ramach realizowanego projektu „Razem ku samodzielności - Integracja społeczna i zawodowa osób zagrożonych wykluczeniem społecznym” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
więcej

Inauguracja Punktu Doradczo-Konsultacyjnego

26 sierpnia 2008 roku w siedzibie Starostwa Powiatowego w Łomży odbyła się oficjalna inauguracja Punktu Doradczo - Konsultacyjnego powstałego z inicjatywy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Łomży w ramach realizacji projektu systemowego „Razem ku samodzielności – Integracja społeczna i zawodowa osób zagrożonych wykluczeniem społecznym” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
więcej

Projekt „Razem ku samodzielności – Integracja społeczna i zawodowa osób zagrożonych ..."

foto
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Łomży informuje, że 01.07.2008r. rozpoczęło realizację projektu systemowego „Razem ku samodzielności – Integracja społeczna i zawodowa osób zagrożonych wykluczeniem społecznym” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki
więcej

« · 1 · »

Projekt graficzny i realizacja Speed S.C.