Nowy numer Biuletynu Informacyjnego "Razem ku samodzielności"

foto
W związku z zakończeniem realizacji przez PCPR w Łomży projektu systemowego, zamieszczamy ostatni już numer Biuletynu Informacyjnego „Razem ku samodzielności”. Wersja elektroniczna biuletynu w postaci pliku PDF jest od dzisiaj dostępna do pobrania z naszej strony pod poniższym linkiem. Zapraszamy do lektury. Biuletyn jest także dostępny w naszej siedzibie przy ul. Szosa Zambrowska 1/27, 18-400 Łomża, pok. 209.
więcej

Informacja o realizacji projektu „Razem ku samodzielności…” przez PCPR w Łomży

foto
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Łomży od 1 stycznia 2014 r. realizuje kolejną, VII już edycję projektu systemowego pn. „Razem ku samodzielności – Integracja społeczna i zawodowa osób zagrożonych wykluczeniem społecznym”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
więcej

Warsztaty dot. kompetencji społecznych niezbędnych na rynku pracy oraz podnoszenia własnej wartości

foto
Od czerwca 2014 roku PCPR w Łomży organizuje szkolenia grupowe z doradcą zawodowym pt. „Już wiem jak znaleźć pracę – kompetencje społeczne niezbędne na rynku pracy”. Podczas zajęć poruszana jest problematyka dotycząca:
więcej

Spotkanie robocze z uczestnikami projektu systemowego „Razem ku samodzielności…”

foto
W piątek, 27 czerwca 2014 roku, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łomży odbyło się spotkanie robocze z uczestnikami projektu systemowego realizowanego prze Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Łomży, pt. „Razem ku samodzielności – Integracja społeczna i zawodowa osób zagrożonych wykluczeniem społecznym”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
więcej

Piknik integracyjny dla uczestników projektu systemowego "Razem ku samodzielności..."

foto
We wtorek, 24 czerwca 2014 roku, odbył się piknik integracyjny dla uczestników VII edycji projektu systemowego „Razem ku samodzielności - Integracja społeczna i zawodowa osób zagrożonych wykluczeniem społecznym” w ramach Poddziałania 7.1.2, Działania 7.1, Priorytetu VII Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
więcej

Zaproszenie do udziału w projekcie systemowym "Razem ku samodzielności…" w 2014 r.

foto
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Łomży informuje o trwającej rekrutacji do VII edycji projektu systemowego współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanego w 2014 roku, o nazwie: „Razem ku samodzielności – Integracja społeczna i zawodowa osób zagrożonych wykluczeniem społecznym”.
więcej

« · 1 · »

Projekt graficzny i realizacja Speed S.C.